Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду организује за студенте Универзитета у Београду посету NLB Комерцијалној банци у петак, 17. новембра 2023. године са почетком од 12 часова.

Посета NLB Комерцијалној банци реализује се у оквиру програма „Сазнајте из прве руке“, а организована је како би се студентима Универзитета у Београду омогућило да у директном контакту са запосленима у најуспешнијим компанијама из различитих сектора стекну нова знања о функционисању савременог тржишта рада.  Учесници у посети имаће прилику да се кроз презентацију упознају са NLB Комерцијалном банком, начином њеног функционисања и специфичностима рада у различитим секторима. Запослени ће са студентима говорити о свом каријерном путу, као и могућностима за развој каријере у њиховим тимовима, вештинама које се очекују од новозапослених и бити на располагању за сва студентска питања. Студенти ће обићи просторије банке и од запослених добити одговоре на додатна питања.

Позивамо студенте Универзитета у Београду да се пријаве до 15. новембра и узму учешће у посети.

Линк за пријаву: http://skr.rs/PosetaNLBKomercijalna

Сви пријављени ће бити благовремено обавештени о статусу пријаве и месту састанка.