Драги студенти,

Са задовољством вас позивамо да се пријавите за тематску летњу школу коју организује Европска организација за нуклеарно истраживање (CERN), а која се ове године одржава у Београду, у просторијама компаније Comtrade!

• The 14th Thematic CERN School of Computing
  • 9 – 15. јун 2024, Comtrade кампус, Београд
  • Тема: Scientific Software for Heterogeneous Architectures

Захваљујући деценијској сарадњи компаније Comtrade и CERN-а, ова престижна школа се први пут организује у Србији – а домаћин врхунским CERN-овим предавачима, страним и домаћим студентима биће ITS (Information Technology School). Рок за пријаве је 20. март 2024. године, а број места је ограничен.

Нове могућности за студенте из Србије

Пријаве су отворене за студенте завршних година основних, мастер и докторских студија, а информације о условима и начину аплицирања, академском програму, школарини и другим важним ставкама пронађите на страници за пријаве: https://indico.cern.ch/event/1377435/.

Искористите ову сјајну прилику да учите од светских стручњака, упознате колеге сличних интересовања, и унапредите своје знање и каријеру. Видимо се!