Wiener Stadtische osiguranje– Junior SQL Data base administrator and Developer (стручна пракса)

Wiener Städtische осигурање а.д.о. Београд на српском тржишту послује од фебруара 2003. године. Као део групације Vienna Insurance Group Wiener Städtische Versicherung AG. У сталној смо потрази за новим сарадницима са или без искуства. Уколико си студент/студентица завршне године основних или мастер студија на Математичком факултету или си већ завршио студије, а заинтересован си да се придружиш тиму у којем можеш много да научиш, пријави се!

Очекујемо да: познајете Microsoft SQL сервер и Microsoft оперативне системе, пожељно познавање Microsoft .NET платформи, служите се енглеским језиком (напредни ниво), сте мотивисани и oтворени за рад у тиму.

Позивамо вас да пошаљете биографију до 27. јуна 2016. године на е-mail konkurs@wiener.co.rs .