OpenDay – европски сајам запошљавања, 13.04.2016.

Желите ли да ступите у контакт са представница престижних европских факултета?
Желите ли да сазнате како најлакше да дођете до посла или праксе?
Желите ли да учествујете у едукативним радионицама?

Дођите на OpenDay – европски сајам запошљавања, 13. априла у згради техничких факултета.

После Атине, Минхена и Мадрида, Удружење студената електротехнике Европе – Истек, организује Open Day – европски сајам образовања и запошљавања који има за циљ да омогући студентима из Србије директан контакт са компанијама и омогући им информације о могућностима праксе или запослења. Такође, сајму ће присуствовати представници многих престижних европских Универзитета код којих ћете моћи да се распитате о њиховим образовним системима и на који начин можете наставити своје студије у иностранству. Поред сајамског дела, биће организоване и бројне бесплатне стручне радионице на тему информационих технологија и тренинзи који би имали за циљ да помогну младим студентима завршних година у потрази за послом.

Више информација на: eestec.co