„Bubble Cup“ – такмичење у програмирању у организацији Microsoft развојног центра у Србији

mdcsMicrosoft развојни центар у Србији позива заинтересоване студенте Математичког факултета да се пријаве на тимско такмичење у програмирању „Bubble Cup“ и опробају своја знања из ове области.

Свим тимовима који се квалификују у финале „Bubble Cup-a” ће бити омогућено да аплицирају за подршку приликом одласка на престижно међународно ACM такмичење из програмирања.

„Bubble Cup“ такмичење има више фаза:

1. Прва online рунда од 1. до 25. априла 2017. године
2. Друга online рунда од 1. до 25. маја 2017. године
3. Финале у Београду, септембар 2017. године

Регистрација на интернет порталу www.bubblecup.org могућа је од 25. марта до 25. априла 2017. године, када се завршава прва рунда.

Финале „Bubble Cup“ такмичења организује се сваке године у септембру у Београду. За детаље у вези самих правила такмичења заинтересовани студенти информације могу добити на интернет порталу www.bubblecup.org, на имејл адреси bubble@bubblecup.org или преко Facebook стране такмичења: www.facebook.com/BubbleCupCompetition.