JobFair је настао 2005. године као иницијатива групе студената да смање незапосленост међу младима и задрже стручан кадар у нашој земљи. Већ осамнаест година JobFair повезује студенте, компаније и образовни систем и на тај начин младима пружа прилику да будућност граде у Србији. Поред каријерног напретка, студенти имају јединствену прилику за лични и професионални развој кроз учествовање у бројним пропратним садржајима, као што су:

• Levelup – Бесплатан семинар личних и професионалних вештина намењен да учесницима приближи поступак проналажења посла и праксе током Сајма.
  • Разговор за посао – Кроз директан контакт са послодавцима, студенти имају прилику да се опробају у правом разговору за посао.
  • Панел дискусије – Прилика за студенте свих факултета да размене идеје и информације о темама које су веома значајне за њих и њихово запослење након студија.
  • Tech Talk – У неформалној атмосфери дискутујте са запосленима водећих компанија у нашој земљи о актуелним темама из инжењерске бранше.

Догађај ће бити одржан 7. новембра од 10ч у свечаној сали Машинског факултета на адреси Краљице Марије 16.

Више информација можете наћи на следећем линку: https://www.jobfair.rs/