Petnica Summer Institute: Machine Learning, 14-23.07.2016.

Развојни центар Мајкрософта у Србији позива студенте Математичког факултета да се пријаве на летњи семинар „Petnica Summer Institute: Machine Learning“ у организацији Истраживачког центра Петница и Развојног центра.

Летњи семинар за студенте „Petnica Summer Institute: Machine Learning“ одржаће се у периоду од 14. до 23.07.2016. године у Истраживачком центру Петница. Програм ће обухватити теме у вези са: Machine Learning Basics, Unsupervised Learning, Convolutional Neural Networks, Recurrent Neural Networks, Random Classification/Regression Forests и друге.

Целодневна предавања подразумевају теоретски и практичан рад, који ће се одвијати на енглеском језику.

За летњу школу машинског учења у Петници могу се пријавити сви заинтересовани студенти техничких факултета, посебно они на завршним годинама основних студија и дипломци.

Рок за пријаву је 4.5.2016. године, а пријаве се врше путем линка http://psiml.petnica.rs/apply.php

Фотографија са прошлогодишње летње школе

Petnica Summer Institute: Machine Learning

Најава