Чланство у Библиотеци града Београда за запослене и студенте Матф-а

Акцијом коју је спровео студент нашег Факултета, Милош Арсић, наши запослени и студенти добили су могућност да се учлане у Библиотеку града Београда по повлашћеној цени (500 динара годишње уместо 1500 динара колико је регуларна цена).

Овим је, у оквиру цене, обухваћено и отварање чланске карте и чланарина за годину дана. Отварање чланске карте могуће је једино у главној Градској библиотеци града Београда, на шалтеру, у Кнез Михаиловој 56.

Студенти морају да дају индекс на увид, а запослени потврду да раде на Математичком факултету (добија се у нашем Секретаријату).

Уз отворену чланску карту свима је омогућено коришћење и приступ фонду библиотеке, као и читаоницама градске библиотеке.

Надамо се да ће се Милошев труд исплатити и да ће ова повлашћена чланарина бити свима на корист.