Програм „Кадар да будем кадар“, ЦЗРК УБ, 10. генерација полазника

Универзитет у Београду – Центар за развој каријере отвара позив за нову генерацију полазника програма КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР

ЦЗРК са задовољством позива студенте завршних година и дипломиране студенте да се пријаве за учешће у програму КАДАР ДА БУДЕМ КАДАР, који ће се реализовати од 9. до 13.маја 2016. на Машинском факултету.

Овогодишњи, 10.циклус тренинга обухватиће радионице и предавања на следеће теме: решавање конфликата, презентационе вештине, вештине продаје, лидерство, вештине асертивне комуникације, самоувереност, вештине позиционирања у савременом пословном окружењу и професионални и лични развој у дигиталном свету.

Студенте ће током недељу дана вештинама учити стручњаци и топ менаџмент компанија „Mol Serbia“, „Hyatt Regency Belgrade“, „Telenor“, „Stanton Chase“, „Advance Response International“, „HRD Pro Consulting“ и других.

Позив за пријављивање отворен је од 20. априла до 3.маја 2016. године. Број места је ограничен и пријава је неопходна. Потражите пријавни формулар на сајту www.razvojkarijere.bg.ac.rs.

Плакат
Најава и позив