Отворени дан компаније РТ-РК, 27.04.2016.

Драги студенти МАТФ-а,

Позивамо вас да посетите манифестацију „Отворени дан РТ-РК компаније“ који се одржава у среду 27.04. са почетком у 15h.

У оквиру манифестације имаћете прилику да се упознате са нашим пројектима, као и актуелним стипендијским програмима.

Компанија РТ-РК је основана 1991. године у Новом Саду и бави се развојем софтверских решења у области реал-тиме ембеддед система (система заснованих на рачунару), са фокусом на уређаје потрошачке електронике и софтвера за аутомобилску индустрију. Са седиштем у Новом Саду и одељењима у Београду, Бањалуци и Осијеку РТ-РК данас запошљава више од 600 стручњака из области информационих технологија, што је чини једном од највећих компанија за развој софтверских решења у области југоисточне Европе. Imagination, Cirrus Logic, TTTech, Google, Qualcomm, ST Microelectronics, Kudelski само су нека од имена са листе наших задовољних партнера и клијената. Акредитацијом добијеном од Министарства просвете Републике Србије као развојно-истраживачког института, иновативни и научноистраживачки потенцијали компаније су потврдјени и на формалном нивоу.

Позивница