Отворено је пријављивање за серију тренинга меких вештина „Кадар да будем кадар”

Позивају се студенти да се пријаве за учешће у програму „Кадар да будем кадар” који ће се реализовати од 20. до 27. априла 2021.године онлајн. Овај програм обухвата серију тренинга меких вештина које држе искусни предавачи из успешних компанија и други професионалци из области управљања и развоја кадрова.

Поред тренинга који ће студентима помоћи да поставе темеље личног бренда, током програма студенти ће моћи да унапреде вештине комуникације и презентационе вештине, а радиће и на развоју моћи критичког мишљења и решавања пословних проблема. Програм је намењен студентима завршних година основних и мастер студија, као и дипломираним студентима Универзитета у Београду (до 2 године након дипломирања). У потпуности је бесплатан и ове године ће се по први пут одржати онлајн.

Пријавите се најкасније до 17. априла у 18.00 часова на овом линку.

Више информација можете пронаћи на сајту Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду.