Такмичење у програмирању „Online. Female. Code. Hackathon. 2020. Namics.”

Дигитална агенција Namics – A Merkle Company организује такмичење намењено свим студенткињама заинтересованим за програмирање под називом: „Online. Female. Code. Hackathon. 2020. Namics.”.

За такмичење се могу пријавити студенткиње свих година заинтересоване за програмирање и софтверско инжењерство, независно од знања и програмерског искуства. Пријаве су бесплатне и трајаће до 6. децембра у поноћ, а за учешће је једино потребно имати сопствени лаптоп.

Такмичење ће бити одржано 12. децембра 2020. године. Због ситуације са корона вирусом такмичење ће бити одржано онлајн. Учеснице ће могу пријавити као појединци или тимови од три члана, а у раду ће им помагати ментори – софтверске инжењерке из Namics-a.

Најбоље такмичарке добиће улазнице за једну од IT конференција.

Формулар за пријаве и све информације о хакатону доступне су на овом линку.