Конкурс Фондације „Нови добротвори Универзитета у Београду“

Фондација „Нови добротвори Универзитета у Београду“ расписала је конкурс за доделу четири стипендије студентима Универзитета у Београду, за школску 2020/2021 годину.

На Конкурс се могу пријавити студенти уписани први пут у текућој школској години на основне и мастер студије Универзитета у Београду, чије се школовање у школској 2020/2021 години финансира из буџета Републике Србије и који нису губили ниједну годину током студија, уз максималну ефикасност током студирања. На конкурс се могу пријавити студенти од друге године основних студија.

Стипендија се додељује за временски период од десет месеци у месечном нето износу од 10.000,00 динара.

Списак потребне документације налази се у тексту конкурса. Пријаве се подносе на адресу: Универзитет у Београду, Студентски трг бр. 1 са назнаком – За Конкурс Фондације „Нови добротвори Универзитета у Београду“.

Додатне информације заинтересовани кандидати могу добити у Сектору за инвестиције и управљање имовином Универзитета и универзитетских задужбина и фондација, на телефон (011) 3207-426 и на имејл: popovm1@rect.bg.ac.rs.