JobFair20 – Креирај своју будућност са нама

Сајам послова и пракси за студенте и дипломце техничко-технолошких и природно-математичких факултета JobFair ─ Креирај своју будућност! одржаће се ове године шеснаести пут, 2. и 3. новембра. Сајам ће се ове године одржати online.

Студенти ће имати прилику да се на једном месту урознају са водећим компанијама у нашој земљи, сазнају више о актуелним пословима и праксама, као и која су знања и вештине потребни за лакше запослење. Поред каријерног напретка студентима нудимо јединствену прилику за лични и професионални развој кроз учествовање у бројним пропратним садржајима, као што су:
● „LevelUp — Подигни ниво својих вештина”, семинар професионалних вештина, одржан 24. и 25. октобра
● TechTalk, предавања о актуелним стручним темама, 2. и 3. новембра
● Симулација разговора за посао, 3. новембра
● Панел дискусија — Пођи правим путем”, одржана 17. октобра; снимак Панела можете пронаћи на yоутубе каналу @jobfairrs.

Све активности су бесплатне и одржаће се онлине на сајту: www.jobfair.rs.

На нашем сајту можеш оставити свој CV и ми ћемо га проследити свим компанијама учесницама, које га могу узети у разматрање за све отворене позиције наредних годину дана.

За више информација можете посетити сајт www.jobfair.rs и друштвене мреже: Instagram (@jobfairrs), Facebook (@jobfairrs) и LinkedIn (JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!).