Отворен Еразмус+ КА1 конкурс за размену мастер студената са универзитетом у Португалу у области IT

Обавештавамо Вас да је, на основу интеринституционалног споразума потписаног у оквиру Ерасмус+ КА 1 програма, отворен Еразмус+ КА1 конкурс за размену мастер студената са Универзитетом у Комбри у Португалу у области IT, за летњи семестар школске 2020/2021.

Информације о отвореним конкурсу (за област 061 Information and Communication Technologies – ICTs) могу се наћи на Мобион платформи http://mobion.bg.ac.rs, у секцији Open calls. Истичемо да је рок за слање пријаве: Октобар 16, 2020 – 23:59.

Списак неопходне документације и упутства за конкурисање такође се налазе на платформи Мобион, у секцијама Required documents и How to apply.

Студенти који намеравају да конкуришу за размену требало би да се јаве мејлом координаторима за међународну сарадњу Математичког факултета, Драгани Илић (dilic@matf.bg.ac.rs) и Зорици Станимировић (zoricast@matf.bg.ac.rs) ради формулисања Уговора о учењу (Learning agreement).