Levi9 стипендије за студенте у Београду

levi9IT компанија Levi9 Technology Services је расписала конкурс за стипендије, који је отворен до 25. октобра. Сви заинтересовани студенти IT усмерења који по први пут уписују четврту или пету годину студија у академској години 2020/2021 могу да се пријаве на конкурс.

Програм Levi9 стипендија поред финансијске подршке обухвата и запослење након завршетка студија. Стипендије ће се исплаћивати 10 месеци, од новембра 2020 до октобра 2021, са паузама у јулу и августу. Студенти током примања стипендије немају радну обавезу.

Levi9 је холандска компанија која пружа услуге развоја, имплементације, одржавања и тестирања софтвера међународним клијентима. Више детаља о стипендији доступно је на сајту www.levi9.com, пријаве су онлајн, а конкурс је отворен до 25. октобра 2020.