Гимназија „Младост“ у Петровцу на Млави хитно тражи дипломираног математичара или апсолвента ради ангажовања на послу наставника математике и информатике са 100% радног времена. Ангажовање ће бити потребно у дужем временском периоду, с обзиром да је радно место упражњено одласком наставника у пензију.

Од потенцијалних кандидата очекујемо ангажованост, посвећенот послу и ученицима, а нудимо им рад у динамичном и креативном окружењу у релативно младом колективу са изузетно мотивисаним ученицима. Од ове школске године, у оквиру школе постоји и специјализовано ИТ одељење, што је, верујемо, додатни мотив младим и амбициозним дипломцима или апсолвентима да се опробају у овом послу.

Заинтересовани кандидати се могу јавити директору на мејл:
aleksandar.filip@mladost.rs.

Уз мејл доставити кратак CV и фотокопију дипломе (уколико кандидат има завршен факултет) или потврду о положеним испитима, у случају да је кандидат апсолвент.

Рок за пријаву: ХИТНО.