Стипендија у Валесијену (Polytechnic University of Hauts-de-France) из области оптимизације дистрибутивних система и рутирања возила

Политехнички универзитет у Валесијену (Polytechnic University of Hauts-de-France UPHF) отворио је позицију за студента докторских студија у области оптимизације дистрибутивних система и рутирања возила (прецизније, Multi-period stochastic programming models and techniques for logistics distribution systems).

Докорске студије ће бити реализоване у оквиру научне сарадње између Polytechnic University of Hauts-de-France (UPHF) и Faculty of Science, University of Lisbon, Portugal . Ментори ће бити Francisco Saldanha da Gama (University of Lisbon) и Raca Todosijevic (LAMIH, UPHF).

Текст конкурса

За више информација, заинтересовани кандидати могу контактирати директно др Рацу Тодосијевића (racatodosijevic@gmail.com, racatodosijevic@uphf.fr).