Представљање портала www.studentskapraksa.com

Позивамо студенте и све заинтересоване сараднике на представљањe програма Грчком иницијативом до радног искуства, као и портала www.studentskapraksa.com.

Представљање програма: 24.фебруар 2016. са почетком у 12 сати у Свечаној сали Ректората Универзитета у Београду. Студенти ће имати прилике да се у директном контакту са представницима компанијама и Хеленског привредног удружења упознају са детаљима конкурса, као и искуствима прошлогодишњих полазника.

Студенти основних и мастер студија могу да се пријаве за праксу у компанијама “Alpha Bank”, “Eurobank”, “Piraeus”, Војвођанска банка, Хотел Метропол, Хотел АД Јуниор, „V+O Communications“, „Palo Technologies“, „Intelli“, Фабрика шећера „Црвенка“, „Chipita“, „Eurofast Global“.

Детаљни описи пракси налазе се на адреси www.studentskapraksa.com. Рок за пријаве је 3.март 2016.