Универзитет у Београду организује 5. САЈАМ СТИПЕНДИЈА

У згради Ректората Универзитета у Београду одржаће се Сајам стипендија 16. и 17. октобра 2018. године. Поред државних институција, фондова и невладиних организација, на сајму учествују и компаније, амбасаде и установе које додељују стипендије студентима за студирање и усавршавање у земљи и иностранству. Током оба дана Сајма биће организоване информативно-консултативне сесије у холу и дворишту Ректората током којих ће заинтересовани студенти моћи да добију савете и смернице за аплицирање од представника институција учесница. Организацијом ове манифестације имамо жељу да подигнемо ниво информисаности студената о могућностима наставка студија у Србији и иностранству, условима које би требало да испуњавају да би успешно уписали жељене студије, вештинама које су им потребне приликом пријаве, значају проактивног става, правовремене информисаности, целоживотног учења и мобилности.

Позивамо студенте и запослене на Универзитету у Београду да посете сајам и сазнају више о различитим стипендијама, новим службама и програмима намењеним подршци у развоју каријере и реализацији потенцијала студената, да упознају нове људе који су вољни да поделе искуства и дају савет млађим колегама и проведу дан на јединственом скупу у згради Ректората. Свечано отварање Сајма је у уторак, 16. октобра у 10 часова. Пратећи програм моћи ће да се прати и преко интернета, уз подршку РЦУБ-а који ће обезбедити live-streaming на MediaPortalu.

За детаљније информације молимо посетите веб страницу сајма.