Међународна ACM конференција WomEncourage

Међународна ACM конференција WomEncourage се дешава 3-5. октобра у Београду, у хотелу Метропол и окупиће око 200 учесница и учесника из целог света али и локалне посетиоце. Програм се састоји од предавања, радионица, hackathon-a и career fair-а на ком ће учествовати Google, Bloomberg, Oracle academy, Facebook, као и остале компаније које су подржале овај догађај.

Верујемо да би студентима али и професорима било драгоцено учешће на оваквом догађају, стога смо спремили посебну цену карте која је многоструко мања од регуларне, будући да желимо да омогућимо и локалној публици учешће на WomEncourage-у. Цена карте за студенте износи 15 евра за сва три дана, док је за професоре 25 евра. Сви заинтерсовани карте могу купити овде: https://womencourage.acm.org/2018/index.php/registration/ избором ставке Local student односно Local professional.

Тренутно је отворен и позив за волонтере, који ће заузврат имати прилику да бесплатно присуствују програмима конференције, упознању колеге и предаваче из целог света, али и сусретну се са представницима водећих технолошких компанија. Они који су заинтересовани за овај вид ангажмана могу писати на: info@spacevent.org.

Више информација о догађају можете видети овде.