Отворени Еразмус+ КА1 конкурси за размену са универзитетима у Немачкој, Аустрији, Словенији и Хрватској

Обавештавамо Вас да је, на основу интеринституционалних споразума потписаних у оквиру Ерасмус+ КА1 програма, отворено више Еразмус+ КА1 конкурси за размену са неколико универзитета у Немачкој, Аустрији, Словенији и Хрватској.

Предвиђени перод боравка на партнерским универзитетима за студенте је од 1. марта 2019. до 15. јула 2019. године, а за наставнике и административно особље од новембра 2018. до 31. јула 2019. године

Информације о отвореним конкурсима и трајању сваког од појединачних конкурса могу се наћи на Мобион платформи http://mobion.bg.ac.rs, у секцији Open calls.

Списак неопходне документације и упутства за конкурисање такође се налазе на платформи Мобион, у секцијама Required documents и How to apply.

Додатне информације и упутства у вези са овим конкурсима које смо добили из Сектора за међународну сарадњу УБ могу се преузети овде.

Студенти који намеравају да конкуришу за размену требало би да се јаве имејлом координаторима за међународну сарадњу Математичког факултета, Драгани Илић (dilic@matf.bg.ac.rs) и Зорици Станимировић (zoricast@matf.bg.ac.rs).