Институт за молекуларну генетику и генетичко инжењерство, Универзитет у Београду, објављује позив за волонтере у манифестацији Ноћ истраживача.

Опис задужења:
– промотери манифестације
– техничка испомоћ око организације и реализације поставки

Од кандидата се очекује да буде на располагању у септембру месецу како би се адекватно упутио у план и програм манифестације Ноћи истраживача. Планирани почетак је 03/09/2018.

Услови:
– Студент основних или мастер студија факултета свих струка од којих се очекује одговорност, тачност и комуникативност. Пожељни факултети:
– Факултети природно-математичких наука
– Факултети техничко-технолошких наука

Кандидат добија потврду о волонтирању у манифестацији Ноћ истраживача у склопу пројекта „SCIMFONICOM“ (818747) у организацији ИМГГИ и ФФХ, а под покровитељством Европске Уније.

Пријава: Потребно је најкасније до 15. августа 2018. послати CV и кратко пропратно писмо на адресу kristel.klaassen@imgge.bg.ac.rs dr Kristel Klaassen Ljubičič, координатору волонтера манифестације Ноћ истраживача у склопу пројекта: „Science Motion for Friday Night Commotion 2018-2019 (SCIMFONICOM, 818747)“ у организацији ИМГГИ и Факултета за физичку хемију (ФФХ) и попунити пријавни формулар на линку: http://goo.gl/forms/dwFQt48cpV.