„Каријерно ћаскање“ студената и запослених у компанијама чланицама Научно-технолошког парка Београд

ntpark-bigЦентар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду организује „Каријерно ћаскање“ студената и запослених у компанијама чланица Научно-технолошког парка Београд. Овај догађај је замишљен као неформално дружење намењено студентима завршних година и дипломцима различитих факултета Универзитета у Београду који имају жељу да се у опуштеној атмосфери, уз кафу, упознају сапредставницима компанија чланица Научно-технолошког парка које развијају иновације у области информационих технологија и других сродних области.

Биће то сјајна прилика да студенти завире у просторије НТПа, да се информишу и чују савете од запослених у компанији, да разјасне неке недоумице, да сазнају какве су могућности и услови за праксу, запослење или сарадњу на пројектима. Инспиративни саговорници помоћи ће им и саветима како да идеје преточе у иновације и упутиће их у специфичности развоја каријере у овој динамичној области.

Са студентима ће причати окупљени представници технолошко-развојних и стартап компанија чланица Научно-технолошког парка Београд као и запослени у Пословно технолошком инкубатору техничких факултета Универзитета у Београду.

„Каријерно ћаскање“ ће се одржати у петак, 13.7.2018. године са почетком у 18 часова у Business cafe-у Научно-технолошког парка Београд на Звездари ( улица Вељка Дугошевића 54 ). Пријаве су отворене до среде, 11.јула у поноћ на линку: http://skr.rs/JNs.

Број места је ограничен.