Женске приче о IT-у

mdcsРазвојни центар компаније Мајкрософт у Србији са великим задовољством позива све заинтересоване студенткиње Вашег факултета да се пријаве на догађај „Женске приче о IT-у“, који се традиционално организује пету годину за редом, поводом међународног Дана жена у ICT-у.

Догађај „Женске приче о IT-у“ одржаће се у петак, 9. марта 2018. године од 10:00 до 18:00, у Развојном центру Мајкрософта у Србији. Током целодневног програма студенткиње ће имати прилику да кроз интерактивне радионице сазнају више о могућностима које нуди каријера у IT сфери, о улози жена у IT-у, добити одговор на питање шта је потребно да се пријаве за праксу или посао у једној интернационалној корпорацији, као и да сазнају више о пројектима Развојног центра Мајкрософта у Србији.

Пријаве су отворене до 25. фебруара 2018, на: caskanje.mdcs.rs.

Број места је ограничен.