Посета компанији ЕКО СЕРБИА АД, 22.11.2017.

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду организује посету компанији ЕКО СЕРБИА АД, у среду 22. новембра 2017. године од 13 часова.

Посета је намењена студентима завршних година основних и мастер студија Економског, Саобраћајног, Правног, Факултета организационих наука, Електротехничког и Математичког факултета.

Посета се реализује у оквиру програма “Сазнајте из прве руке” који Центар за развој каријере реализује дуги низ година са циљем да повеже пословну заједницу са студентима и младим дипломираним студентима. Циљ је да се на овај начин младима са Универзитета у Београду пружи подршка у развоју знања и вештина, које ће им бити од значаја при запошљавању и даљем образовању.У програму „Сазнајте из прве руке“ до сада је учествовало преко 40 различитих компанија које су угостиле више од 1300 студената Универзитета у Београду.

Детаљна најава

Моле се заинтересовани да се пријаве до 19. новембра 2017. године у поноћ попуњавањем формулара на линку: http://skr.rs/TKk