Радно ангажовање у Управи за трезор

У циљу јачања нашег тима у Сектору за ИТМинистарство финансија – Управа за трезор позива студенте завршне године основних академских студија и студенте мастер студија са студентских програма везаних за програмирање, а који имају просек изнад 8 и заинтересовани су за ангажовање (пуно радно време:7.30-15.30уз новчану накнаду).

Управа за трезор је лидер у области развоја и имплементације ИТ-а у државној управи. Надлежни смо за функционисање платног промета, извршење буџета, централизовани обрачуна зарада, за кориснике јавних средстава, користећи при том савремена технолошка решења светских ИТ компанија (Microsoft, Oracle, Cisco, SAP, IBM, H&P).

Уколико сте заинтересовани, пошаљите своју радну биографију са назнаком „Посао у ИТ“ на e-mail  sanja.avram@trezor.gov.rs, до 20. новембра 2017. године.