ЕДИТ летња ИТ школа

comtradeЕДИТ летња ИТ школа је пројекат компаније Comtrade, који преко две деценије окупља најталентованије студенте из региона, а и шире. Учесници се упознају са водећим ИТ трендовима и уче како да користе технологију за решавање комплексних изазова. ЕДИТ кроз креативне изазове тестира твоје способности, и омогућава ти да на реалним ИТ пројектима примениш знања стечена у току студија. Летња школа ЕДИТ је сасвим бесплатна. Ако си студент завршне године и желиш да обогатиш свој CV, не пропусти прилику да постанеш део ЕДИТ 2017 тима.

Београд, Крагујевац 17-28. јул 2017:  User Experience in the IoT World

Користи ИоТ да развијеш нове платформе за прикупљање и визуализацију података. Сазнај како ова технологија може да се користи за побољшање задовољства корисника. Прођи кроз животни циклус развоја софтвера и учи од искусних ментора… А све то уз одлично дружење!

Пријави се на edit.world

Прати нас на друштвеним мрежама #CTEDIT