Представљање учешћа студената Математичког факултета на научним и стручним скуповима из области рачунарства и информатике у земљи и иностранству

mdcsРазвојни центар компаније Microsoft, у оквиру партнерства са Математичким факултететом у стручном усавршавању талентованих студената, издвојио је значајна средства намењена финансирању учешћа студената Математичког факултета на научним и стручним скуповима из области рачунарства и информатике у земљи и иностранству.

У четвртак 25. маја 2017. године од 18 часова у учионици Јаг2 студенти који су добили прилику да се усавршавају презентоваће идеје и знања стечена током научног или стручног скупа на којем су учествовали.

Милица Селаковић и Ненад Васић приказаће своје виђење конференције EuroCG која је одржана у Малмеу, у периоду од 5. до 7. априла 2017. године. Бранислава Живковић изнеће своје утиске са учешћа на конференцији OWASP AppSec EU која је одржана у Белфасту 11. и 12. маја 2017. године. Далма Беара, Стефан Пантић и Денис Аличић изложиће преглед конференције Yu Info 2017 која је одржана на Копаонику од 12. до 15. марта 2017. године. Димитрије Цицмиловић приказаће осврт на конференцију 4th Heidelberg Laureate Forum одржану у Хајделбергу, у периоду од 18. до 23. септембра 2016. године.

Позивамо све студенте да присуствују овом догађају!