30Hills из Београда организује летњу праксу за дипломце и студенте завршних година

30Hills, више од једне деценије постоји и успешно се бави развојем софтверских решења – од идеје до реализације – применљивих у различитим индустријским гранама и тржиштима, домаћем и иностраном.

Више пута годишње, 30Hills организује стручне и едукативне праксе за студенте у циљу приближавања теоретског знања и стицања вештина у практичном смислу, а истакнутим полазницима се отвара могућност запослења и даљег напредовања.

Стручна пракса, у трајању од два месеца, одвија се под менторством експерата из свих потребних области софтверског инжењеринга, а методолошки је подржана агилним приступом планирања и развоја – Scrum метходологијом.

Важни датуми:

– 05. маја – 25. маја -> рок за пријаве