MDCS организује „Женске приче о ИТ-у“

mdcs

Microsoft развојни центар у Србији са великим задовољством и ове године позива све заинтересоване студенткиње ИТ смерова на догађај под називом „Женске приче о ИТ-у“, који се организује четврту годину за редом, поводом међународног Дана жена у ИKТ-у.

Дружење је планирано за 19. април 2017. године, у периоду од 11:00 до 17:00, у просторијама Microsoft развојног центра у Србији, Шпанских бораца 3/III, на Новом Београду.

Циљ овог догађаја је да студенткињама ИТ смерова техничких факултета у Србији пружи увид у атмосферу и различите аспекте рада у једној од највећих светских ИТ компанија, али и да сазнају корисне информације о читавом низу могућности које нуди каријера у ИТ сектору, о значајној улози жена у ИТ-у, стицању самопоуздања за процес селекције при запошљавању, као и које све позиције и пројекти постоје у Развојном центру.

Пријавите се на caskanje.mdcs.rs
Рок за пријаву: 5. април 2017. године