Конкурс и сајам пракси у грчким компанијама, „Грчком иницијативом до радног искуства“, 22.02.2017.

Универзитет у Београду и Хеленско привредно друштво у Србији већ другу годину сарађују на програму праксе за студенте „Грчком иницијативом до радног искуства“.

У среду 22. фебруара 2017. године у згради Ректората Универзитета у Београду биће отворен конкурс новог циклуса пракси у грчким компанијама, а у наставку ће бити одржан Сајам пракси у организацији Центра за развој каријере Универзитета у Београду.

На сајму ће учествовати компаније чланице Хеленског привредног удружења Србије које, под патронатом Амбасаде Грчке у Београду, већ трећу годину реализују програм тромесечне праксе за студенте.

Ове године у програму учествују компаније: “Eurobank”, “Piraeus”, Војвођанска банка, Хотел А.Д. Јуниор, „Mellon Serbia“, „Intelli“, „Eurofast Global“, „Kleman“, „Siamko Group“, „Inos Balkan“, „Congres Rental Podimates“ и „EKO Hellenic Petroleum“.

Најава
Постер