Одлука о резултатима конкурса за финансирање учешћа студената Математичког факултета на научним и стручним скуповима из области рачунарства и информатике у земљи и иностранству

mdcsКомисија за расподелу финансијских средстава, у оквиру партнерства Математичког факултета и Развојног центра компаније Microsoft у стручном усавршавању талентованих студената, донела је одлуку о додели 150.000,00 динара за учешће студената на научним и стручним скуповима. Због високог квалитета поднетих пријава, Развојни центар компаније Microsoft је донео одлуку да уплати још 60.000,00 динара (укупно 210.000,00 динара) као додатна финансијска средства у оквиру партнерства Математичког факултета и Развојног центра компаније Microsoft у стручном усавршавању талентованих студената, а која ће бити додељена свим изабраним студентима тако да им у потпуности буду покривени трошкови учешћа на конференцијама.

Одлука се може видети овде.

Студенти којима су додељена средства су у обавези да након конференције доставите доказ учешћа не скупу, као и да јавно презентују искуство и знања која су стекли на конференцији.

За додатне информације обратити се имејлом на:

konkurs_ms_2016@matf.bg.ac.rs