Кадар да будем кадар

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду у периоду од 15. до 26. јуна 2015. године организује 14 едукативних радионица за студенте у оквиру програма „Кадар да будем кадар“.

Радионице се односе на вештине које се траже на тржишту рада, а које студенти немају прилике да усвоје у довољној мери током формалног школовања. Држаће их сарадници Центра за развој каријере који су стручњаци из области људских ресурса у водећим компанијама у Србији – Nestle, Ericsson, Ernst & Young, Svetska banka, Stanton Chase, Hyatt, HRD Pro Consulting, Japan Tobacco International, East Point Holdings, Societe Generale, Sinergy Talents, Advance Response International.
Радионице су намењене студентима и дипломираним студентима Универзитета у
Београду.

Пријављивање се обавља преко пријавног формулара за овај програм на сајту www.razvojkarijere.bg.ac.rs.

Рок за пријаве: 4. јуни 2015.