Часови математике

Регионални центар за таленте у сарадњи са Центром за развој каријере Универзитета у Београду позива студенте завршних година, мастер и докторских студија Математичког факултета заинтересоване за стицање радног искуства кроз праксу на позицији предавача – учитеља у Центру за таленте да се пријаве на отворени конкурс до 20. септембра 2016. године. Позивају се студенти завршних година заинтересовани за одржавање часова из области математике ученицима 3 и 4 разреда основних школа да се пријаве за наставу која ће се одржавати искључиво викендом, док ће се планиране посете стручним институцијама /једном по полугодишту/ одржавати радним даном. Рад је предвиђен у мањим групама до 12 ученика, а полазницима програма праксе предвиђена је новчана накнада по сваком одржаном часу.

Више информација о условима и начину пријаве можете пронаћи на сајту Центра за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Београду – www.razvojkarijere.bg.ac.rs